בדיקות מבנים \ אל הרס \ Infrastructural Testing

בדיקות מבנים, מיפוי מבנים ותשתיות

אם אתם מחפשים בדיקות אל הרס הגעתם למקום הנכון חברת MSI תשמח לתת מענה ופתרונות יצירתיים ואיכותיים בכל הקשור לבדיקות מסוג זה. הניסיון הרב שנים הביא את החברה למומחים בתחום בדיקות אל הרס ובדיקות הרס שהנעשים בעזרת מיפוי וחישוב בעזרת ציוד איכותי ומתקדם.

בדיקות אלה מיועדות בעיקר עבור בניינים שעתידים לעבור פרויקט תמ"א 38 או חיזוק הבניין מפני רעידות אדמה, כדי שיהיה ניתן לעבור את הפרויקטים הללו בהצלחה יש לבצע חישוב הנדסי ותכנון אדריכלי למבנים על ידי בדיקות אל הרס שבעזרתם מאתרים את כל האלמנטים הקונסטרוקטיביים עבור שחזור הסכמה הסטטית של המבנה.

  1. מיפוי עמודים וקירות בטון במבנה

כדי לבצע פרויקטים בצורה איכותית ונכונה לעיתים יש לבחון את העמודים והקורות במבנה. מיפוי זה נעשה על ידי צוות מקצועי שמגיע עם ציוד שמספק את המענה הדרוש. הבדיקה מספקת מידע על חוזק הבניין והקירות ולעיתים מתגלים בה מידע שלא ידעו בעבר. את הבדיקה מתאמים בין כל הגורמים הרלוונטיים שצריכים לקחת חלק בעניין כולל יידוע הדיירים בבניין. אנו עובדים על כל הרישיונות וההסכמות הדרושות לשם הפעולה.

  1. כמות זיון בעמודים

בדיקת כמות זיון הפלדה היא חשובה כדי לוודא האם הבניין עומד בתקנים הדרושים או שיש לטפל ולדאוג שיהיה לו אישור לתמ"א 38 או חיזוק מבנה. שלב זה יעזור להעריך את הכמויות הדרושות לחיזוק המבנה. בדיקה זו היא חלק חשוב בבדיקת אל הרס.

  1. חוזק בטון

בעזרת בדיקה זו ניתן לקבוע את סוג הבטון. בדיקה זו מחייבת אנשי מקצוע מקצועיים ואיכותיים שייתנו מענה אמין. עמידות הבטון צריכה להיות ע"פ תקנים ידועים של התקנים הקבועים בחוק. צוות MSI מגיע לשטח מוכן בכל הדרוש ובעיקר עם הידע והותק הדרוש לשם ביצוע חוזק בטון או חיפוש סוג הבטון ואיכותו. בחיזוק המבנים המטרה היא לבדוק אם הבטון חזק מספיק ויכול להישמר בעת רעידת אדמה, אם הממצאים מראים שחוזק הבטון אינו עומד בתקן הנדרש סביר להניח שיתקבל אישור לחיזוק המבנה או לביצוע תמ"א 38. חוזק בטון חשוב במיוחד בביצוע בדיקות אל הרס.

  1. איתור קורות סמויות + יורדות בתקרות המבנה

ניתן לומר שכל בדיקות אל הרס שמבקשים לבצע הן חשובות להערכת הבטיחות של הבניין. כל הבדיקות מתועדות בטפסים מיוחדים ע"פ נהלי ביצוע. עבודה קפדנית ואיכותית חשובה להמשך הפרויקט.

  1. כמות זיון בקורות

אנו מבצעים את כל סוגי הבדיקות הדרושות לשם חיזוק המבנים או ביצוע תמ"א 38. אנו דואגים לתת מידע גאומטרי ומקצועי על הקורה, סוג הקורה, צפיפות הקורה ועוד. כל הפרטים הדרושים להמשך תהליך הפרויקט.

  1. כמות זיון תחתון בתקרות

כל מה שדרוש במתן מידע ומענה לפי תקנים כמות. הצוות המקצועי שלנו יודע לתת מענה גם בכמות זיון תחתון בקירות בדרך הטובה ביותר.

  1. מצב מוטות הזיון (קורוזיה) במבנה

מצב המוטות חשוב מאד במבנה ולכן זוהי בדיקה שיש לבצע. ניתן לקבל מידע רחב על מצב מוטות הזיון (קורוזיה) במבנה ואת הדרכים למענה בנושא חברת MSI יודעת לספק.

  1. שרטוט ממוחשב של כל ממצאי הבדיקה על גבי תכנית אוטוקאד

אנו מספקים את המענה המסודר ע"י תכנית מסודרת בתכנת אוטוקאד, תוכנת שרטוט המספקת מענה בתחום הבניין והאדריכלות. נספק את כל המידע שאספנו ובדקנו בעזרת הציוד המתקדם בתכנית ייחודית שתיתן לכם מענה למה שאתם צריכים.

בדיקות אל הרס נעשות ב MSI, כי זה מקצועי, יעיל ונעשה ע"י מומחים בתחום !

שרטוט ממוחשב של כל ממצאי הבדיקה לדוגמה תכנית_קומה